Novinky
Možnosť platby kartou!

Možnosť platby kartou pre naších zákazníkov prostredníctvom bezpečného systému CardPay od Tatrabanky. Navyše možnosť úhrady prostredníctvom TatraPay

viac
Platca DPH

Od 1.5.2018 sme sa stali platcami DPH. Všetky ceny sú teraz zobrazované vrátane DPH.

viac
Akceptované platobné metódy:

 • bankovým prevodom na účet
 • platobnou kartou (CardPay)
 • úhradou cez TatraPay
 • dobierkou na pošte


 • Ako nakupovať?

  Úvod Ako nakupovať?

  Nákup elektronických licencii:

  Nákup elektronických licencii je ešte jednoduchší, ako nákup akéhokoľvek tovaru na internete. Nákup prebieha štandardne ako v akomkoľvek inom internetovom obchode, no keďže softvér je nehmotný a licencie sú elektronické, ich spôsob doručenia je o to jednoduchší - elektronickou formou na vašu e-mailovú adresu zadanú pri objednávke.

   

  Dodanie licencie:

  Spolu s produktovým kľúčom k elektronickej licencií (poväčšine sada znakov a číslic oddelená pomlčkou) vám doručíme aj link na inštaláciu k zakúpenému softvéru. Ten štandardne smeruje priamo na web výrobcu softvéru. Tiež obdržíte faktúru, ktorá je zároveň dokladom o nadobudnutí práv k zakúpenej licencie a oprávňuje vás k jej držbe aj v prípade softvérového auditu.

   

  Dodanie licencie je do 12 hodín od pripísania zaplatenej čiastky na účet, elektronickou formou na e-mail zákazníka, spolu s inštrukciou o inštalácii a aktivácii zakúpeného softvéru - viac viď. časť Platba za licenciu.

   

  Pre zákazníkov, ktorí majú záujem o fyzické dodanie licencie a faktúry, ako aj pre zákazníkov ktorí upredňostnujú platbu formou dobierky, je možné za vopred stanovený doplatok, dodať licenciu Slovenskou poštou, spolu s inštrukciou o inštalácii a aktivácii softvéru. Dodanie je na vami zadanú adresu v rámci procesu objednávky. V tomto prípade je možná aj platba formou dobierky.

  Inštalácia softvéru prebieha opäť on-line, t.j.  bez doručenia fyzického média. No s jeho vytvorením vám prípadne radi pomôžeme, inštalačné médium je potrebné iba v prípade inštalácie operačného systému Windows, pri ostatných produktoch prebieha inštalácia on-line. 

   

  Platba za licenciu:

   

  Najrýchlejší spôsob, ako získať licenciu je úhrada prostredníctvom platobnej karty (bez obmedzenia v akej banke bola karta vydaná), prípadne úhradou cez TatraPay (iba klienti Tatrabanka a.s) a to do 12 hodín od zadania objedavky zakončenou úspešnou úhradou.

   

  Štandardne formou platby prevodom na náš bankový účet vedenom v Tatrabanka a.s., spolu s uvedením variabilného symbolu - čísla objednávky, na číslo účtu SK05 1100 0000 0029 4204 7274 s dodaním licencie do 12 hodín po pripísaní prostriedkov na uvedenú účet.


  Pri dodaní licencie s fyzickým dodaním je možná platba aj prostredníctvom dobierky na pošte. 

   

  Reklamácia a vrátenie tovaru:

  Reklamácie, alebo prípadnú nefunkčnosť kľúča posielajte na kontaktný e-mail info@elektronickelicencie.sk spolu s popisom problému, číslom chybovej hľášky a printscreenu. Vrátenie kľúča bez udania dôvodu nie je možné, keďže sa jedná o výnimku zo zákona podobne ako knihy, filmy atp. Záručná doba je v zmysle Občianskeho zákonníka, § 620, ostavec (2) t.j. 12 mesiacov od kupy, vzhľadom na to že sa jedná o druhotné licencie.

  Prečo je to také lacne?

  Ďalšie informácie

  Platobné systémy

    
                          

  Copyright 2017 - 2023 © elektronickelicencie