Novinky
Možnosť platby kartou!

Možnosť platby kartou pre naších zákazníkov prostredníctvom bezpečného systému CardPay od Tatrabanky. Navyše možnosť úhrady prostredníctvom TatraPay

viac
Platca DPH

Od 1.5.2018 sme sa stali platcami DPH. Všetky ceny sú teraz zobrazované vrátane DPH.

viac
Akceptované platobné metódy:

 • bankovým prevodom na účet
 • platobnou kartou (CardPay)
 • úhradou cez TatraPay
 • dobierkou na pošte


 • Najčastejšie otázky

  Úvod Najčastejšie otázky

  Prečo je cena taká nizka ?

  (v porovnaní so spoločnosťou Microsoft a konkurenciou)

  Licencie ktoré predávame sú tzv. druhotné licencie, t.j. licencie ktoré už v minulosti boli raz nainštalované na iných zariadeniach a po skončení životného cyklu týchto zariadení boli odinštalované a odpredané ďalej na trh s druhotnými licenciami (chcem sa dozvedieť viac), ich ďalší predaj nám umožnila legislatíva na základe smernice európskeho parlamentu č. 2009/24/ES už od roku 2009, ktorá bola ďalej potvrdená a rozšírená rozhodnutim Súdneho dvora Európskej únie zo dna 3.7.2012. Ten potvrdil že obchodovanie s použitými softvérovými licenciami je na pôde EU legálne a rozšíril okruh aj o elektronickú formu distribúcie druhotných licencii (chcem sa dozvedieť ešte viac). Druhotná licencia má rovnaké parametre ako licencia nová, no za výrazne nižšiu obstarávaciu cenu. 

  V cenovom porovnaní s konkurenciou sa snažíme byt konkurencie-schopní a zaroveň schopní ponúknuť našim zákazníkom nižšie ceny aj za cenu nižších marží. V našej ponuke sú tiež produkty ktoré vyžadujú jednorazovú aktiváciu softvéru telefonicky (vieme vybaviť za vás). Kde konkurencia môže ponúkať niektoré produkty s on-line aktiváciou softvéru no za výrazne výšší príplatok. K telefonickej aktivácii poskytujeme plnú technickú podporu z našej strany a detailný návod na aktiváciu softvéru. Prípadne je možné zavolať priamo na linku Microsoft a využiť ich podporu. Aktivácia softvéru je jednorazový úkon.

   

   

  Čo dostanem po zaplatení, aký je obsah balenia ?

  (platí pre druhotné elektronické licencie)

  V prípade elektronického dodania bude súčasťou dodávky
  • Elektronická licencia / Certifikát pravosti v súlade s právnymi predpismi EÚ
  • ISO súbor na stiahnutie (neobsahuje fyzické médium), príp. link na inštaláciu webu výrobcu softvéru
  • Doklad o nadobudnutí (faktúra)
  • Vyhlásenie k prevodu licencie

  Sú licencie trvalé, alebo sú na obmedzený čas ?

  (mimo produktu Office 365 Personal)

  Všetky nami ponúkané licencie sú s trvalou platnosťou bez časového obmedzenia. Právna úprava umožnuje re-predaj druhotných licencii len licenciam s trvalou platnosťou. Výnimkou je produkt Office 365 Personal, ktorý je nový a je aktívny na dobu jedného roka.


  Ako je distribuovaný softvér dodávaný spolu so zakúpenou licenciou v prípade elektronického dodania ?

  (Windows 10, Office všetky produkty)

  V prípade operačného systému Windows 10 je možné si k zákúpenej licencii stiahnuť z oficiálnej stránky Microsoft nástroj na tvorbu inštalačného média, kde si máte možnosť zvoliť si jazyk inštalácie a architektúru (32-bit/ 64-bit). Následne budete potrebovať prázdne inštalačné médium (DVD alebo USB kľúč), z ktorého vám nástroj vytvorí samotné inštalačné médium. 

   

  V prípade inštalácie Office ste opäť nasmerovaný na oficiálne stránky spoločnosti Microsoft, kde ste vyzvaní na zadanie, respektíve vytvorenie konta Microsoft. Po úspešnom prihlásení ste vyzvaní na zadanie produktového kľúča (zakúpeného u nás) a jazykovej mutácie Office podľa vašej preferencie. Následne sa vám do počítača stiahne malý inštalačný súbor s vaším unikátnym produktovým kľúčom, po jeho spustení už nasleduje samotná inštalácia bez daľšej interakcie, tá prebieha on-line a stiahne pri tom cca 3 GB dát z internetu. 

   

  Je možné ľubovoľne veľa krát preinštalovať počítač, resp. softvér ?

  (na jednom a tom istom PC)

  Operačný systém Windows, ako aj kancelársky balík Office je možné ľubovolne veľa krát preinstalovat na jednom počítači. Bez obmedzení.


   

  Prečo vaša spoločnosť neponúka multilicencie typu Office 2019 Professional Plus ?

  (prípadne iné produkty založené na multilicenciách)

  Naša spoločnosť multilicencie neponúka, kedže na trhu s druhotnými licenciami sa pri tomto type licencií často vyskytujú tzv. MSDN (developerské licencie), alebo Dreamspark licencie (určené pre akademickú obec), tieto typy licencií nie su vhodné na ďalší predaj a v budúcnosti hrozí ich deaktivácia.

   

  Naša spoločnosť ponúka iba overené licencie priamo u spoločnosti Microsoft a garantuje naším koncovým zákazníkom maximálnu spokojnosť a právnu garanciu s budovaním dlhodobej spolupráce do budúcnosti.
  Prečo je to také lacne? Ďalšie informácie Kontakt Platobné systémy

    
                          

  Copyright 2017 - 2020 © elektronickelicencie